SIEMENS » 5SU1353-1KK16 Kaçak Akım +N(Otomat)16A 30 mA , 1F+N 70 mm
Marka
Stok Kodu
5SU1353-1KK16
Garanti Süresi
12 Ay
Fiyat
0,00 TL + KDV
Güncel fiyat ve stok bilgisi için iletişim kurun. | 0532 407 24 68
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SIEMENS » 5SU1353-1KK16 Kaçak Akım +N(Otomat)16A 30 mA , 1F+N 70 mm nyy yeraltı kablo fiyatları 5SU1353-1KK16